Kredyty hipoteczne

Potrzebujesz porównać oferty kredytu hipotecznego? Nie wiesz jakie parametry są ważne przy zaciąganiu kredytu? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na długie lata. Niestety coraz częściej się zdarza, że jest to zobowiązanie przewyższające nasze możliwości, dlatego warto dobrze wybrać kredyt i bank Korzystając z usług Eksperta Finansowego pomożemy odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania i dobierzemy kredyt dopasowany do Twoich potrzeb.

Pamiętaj, że biorąc kredyt hipoteczny ważne jest m.in.:

  • Wysokość wkładu własnego klienta
  • Wiek kredytobiorcy
  • Forma zatrudnienia i wysokość dochodów

Poznaj wyjątkowe oferty kredytu hipotecznego!

  • Rata już od 412 zł za każde 100 000 tyś kredytu*
  • Prowizja kredytowa od 0%
  • Atrakcyjne oprocentowania
  • Kredyty w programie MDM – Mieszkanie dla Młodych
  • Elastyczne podejście do różnych źródeł dochodów
  • Oferta 20 banków w jednym miejscu
* Przykładowe wyliczenie dla następujących parametrów: kwota kredytu 350 000 zł przy okresie kredytowania 30 lat i LTV 80%. Marża w pierwszym roku 1,10%, w kolejnych 1,81% plus WIBOR_3M 1,73% z dnia 30.12.2016r. – oferta ważna z ubezpieczeniem na wypadek utraty źródła dochodu, inwalidztwa w następstwie nieszczęśliwego wypadku i leczenia szpitalnego, kontem i kartą kredytową.

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz pomocy?

Nasz Ekspert pomoże uzyskać środki finansowe na dowolny cel na warunkach zdecydowanie korzystniejszych niż tradycyjny kredyt gotówkowy, dopasuje wysokość raty do Twoich potrzeb i możliwości finansowych wynegocjuje dla Ciebie najlepsze warunki i indywidualny wariant spłaty.


FAQ Hipoteka

Pożyczki hipoteczne

Stać cię na więcej

Oferujemy szybkie pożyczki pozabankowe dla firm

— Oferujemy pożyczki pozabankowe dla przedsiębiorców zabezpieczone na nieruchomości —

Nasze doświadczenie od lat jest gwarancją profesjonalnego podejścia i bezpieczeństwa zawieranych transakcji.
Jeśli chcesz zbudować coś trwałego, zależy Ci na tym, aby Twój plan został oparty na solidnych fundamentach – jesteśmy po to, aby umożliwić Ci realizację tego celu. Poznaj ofertę.

Już dzisiaj pobierz WNIOSEK POŻYCZKOWY

O nas

Doświadczenie w branży finansowej i nieruchomościach daje nam pełen obraz możliwości naszych, oraz – co dla nas ważniejsze – możliwości naszych Klientów.

 

Nasz zespół złożony jest z kilkunastu absolwentów prestiżowych uczelni, gdzie poznaliśmy siłę rzeczowego podejścia do finansów.

To jednak wieloletnia praktyka pokazała nam, jak dużą satysfakcję można czerpać ze wspierania Waszej wizji i pomocy w budowaniu Waszego sposobu na życie.

Doskonale rozumiemy potrzeby ambitnych Klientów, którzy znają siłę konsekwencji przy dokonywaniu ważnych wyborów.

Kim są nasi Klienci?

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli firm i osób planujących założyć działalność gospodarczą.

Podstawowe kryteria, które kwalifikują Klienta do otrzymania pożyczki pozabankowej dla firm:

⇒ status przedsiębiorcy lub gotowość do założenia firmy

⇒ wnioskowanie o kwotę 50 000 zł – 5 000 000 zł

⇒ posiadanie wybranego typu nieruchomości mogącej stanowić zabezpieczenie pożyczki i w określonej lokalizacji.

Wierzymy, że ambitne plany wymagają dokonania pierwszego kroku. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w przekroczeniu granic nieosiągalnych dla innych. Otrzymasz u nas finansowanie na dowolny cel biznesowy związany z prowadzoną działalnością – wierzymy bowiem, że prowadzi Cię do nas dojrzała konsekwencja w dążeniu do sukcesu.

To jest wartość, którą cenimy najbardziej.

Na jaki cel

Pożyczki są udzielane na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. Nie ma znaczenia, czy szukasz pożyczki pozabankowej na rozwój firmy czy spłatę zadłużeń przedsiębiorstwa. Pomożemy Ci w każdej sytuacji!

Specjalizujemy się w finansowaniu pomostowym, ale wychodzimy na przeciw potrzebom różnych Klientów.

Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie!

Formalności ograniczone do niezbędnego minimum

Mamy świadomość, że niektóre decyzje trzeba podjąć szybko. To dlatego spojrzeliśmy na nowo na cały proces przyznawania pożyczki pozabankowej i usunęliśmy wszystkie czynności, które niepotrzebnie przedłużają czas od złożenia wniosku do wypłaty środków na Twoje konto.

Wystarczy skontaktować się z Ekspertem, a następnie wypełnić odpowiednie dokumenty oraz czekać na pozytywną decyzję pożyczkową. Do minimum ograniczamy w ten sposób ilość procesów, które mogą opóźnić wypłatę pożyczki. Nie tracimy czasu na czasochłonne analizy BIK, BIG czy KRD.

Cała procedura pożyczkowa trwa od 4-7 dni.

Kwoty kredytowania

Możesz otrzymać pożyczkę pozabankową dla firm lub na start up rozpoczynającą się od kwoty 50 000 zł.

Maksymalną kwotą finansowania jest 5 000 000 zł.

Po złożeniu wniosku pożyczkowego, w którym określisz, jaka kwota pożyczki Cię interesuje oraz jaki typ nieruchomości oferujesz jako zabezpieczenie, nasz Ekspert sprawdzi, co możemy Ci zaproponować.
Każdy Klient traktowany jest u nas indywidualnie.

Masz większe potrzeby? Porozmawiaj o tym z naszym Ekspertem.

Elastyczność i wygoda

Nie narzucamy formy spłaty pożyczki. Dajemy Ci pełną możliwość wyboru rodzajów spłaty kredytu: raty odsetkowe, spłaty balonowe, raty kapitałowo-odsetkowe, etc. Także decyzja dotycząca planu spłaty zależy od Ciebie.

W każdym momencie możesz także dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki pozabankowej dla firm – w całości lub w części. Bez dodatkowych kosztów.

O wszystkich możliwościach poinformuje Cię specjalista ds. pożyczek, który będzie koordynował proces zawierania pożyczki.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

Bezpieczeństwo i poufność

Poufność w biznesie jest na wagę złota. Mamy tego świadomość i dbamy, abyś na każdym etapie pożyczki czuł się z nami bezpiecznie.

Wysokiej klasy specjaliści dbają o to, aby umowa zawarta między nami – pozostała między nami. Podobnie jak Twoje dane osobowe oraz szczegóły transakcji.

Jakiego rodzaju nieruchomości mogą służyć do zabezpieczenia finansowania?

Pożyczkę możesz zabezpieczyć na prawie każdym rodzaju nieruchomości:

⇒ nieruchomościach komercyjnych

⇒ nieruchomościach przemysłowych

⇒ nieruchomościach mieszkalnych

⇒ nieruchomościach niestandardowych (z wyjątkami)

⇒ działkach inwestycyjnych.

Nie akceptujemy nieruchomości typu: piaskownie, żwirownie, kopalnie, młyny, zamki, pałace czy działki i gospodarstwa rolne.

Istnieje również możliwość łączenia kilku rodzajów nieruchomości. Nasze pożyczki są udzielane w oparciu o zabezpieczenie na hipotece lub przewłaszczenie.

Bierzemy pod uwagę nieruchomości znajdujące się w aglomeracjach większych miast i miejscowościach pow. 50 tyś. mieszkańców.

Masz wątpliwości, czy posiadane przez Ciebie nieruchomości mogą służyć jako zabezpieczenie pożyczki? Skontaktuj się z nami.

Podczas krótkiej rozmowy z łatwością odpowiemy na każde pytanie.

Gdzie można podpisać umowę pożyczki?

Dysponujemy bogatą siecią Partnerów w całej Polsce.

Umowę pożyczki pozabankowej dla firmy podpiszesz z łatwością w jednym z 20 miast: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Olsztynie, Toruniu, Rzeszowie, Zakopanem, Bielsko-Białej, Szczecinie, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Kielcach, Opolu, Bydgoszczy, Zielonej Górze i w Łodzi.

Czy muszę przebywać na terenie Polski?

Jakkolwiek umowy podpisujemy w jednym z wyżej wymienionych miast, to miejsce, w którym na co dzień mieszkasz nie ma dla nas znaczenia. Akceptujemy wnioski o pożyczkę pozabankową dla firm w oparciu o lokalizację posiadanej nieruchomości.

Koszty i czas kredytowania

Okres kredytowania, jaki oferujemy, to: 3, 6, 12 lub nawet 18 miesięcy (w szczególnych przypadkach z opcją przedłużenia).

W biznesie cenimy przejrzystość – to dlatego nie znajdziesz u nas żadnych ukrytych opłat.

Wszystko zostanie Ci szczegółowo przedstawione w ofercie pożyczki pozabankowej idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb.

Jak się z nami skontaktować?

Zostaw nam swoje dane wypełniając formularz dostępny na stronie Kontakt lub zadzwoń: 570 102 103. Możesz również kontaktować się z nami mailowo: biuro@partners.nieruchomosci.pl.

 

1. Pożyczki dla zadłużonych firm – szybkie pożyczki hipoteczne bez zaświadczeń

W wielu firmach w Polsce przychodzi czas przestoju i przedsiębiorcom zaczyna brakować środków na spłatę zadłużenia wobec ZUS lub US. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nasza firma, która oferuje szybkie pożyczki hipoteczne dla firm.

Doskonale rozumiemy, że w każdej firmie może przyjść gorszy czas, ale to nie jest powód, aby od razu zamykać działalność. Czasem wystarczy przeczekać trudny okres. Dzięki naszym pożyczkom na spłatę zadłużenia mogą Państwo uzyskać środki, które pozwolą na rozliczenie się z wierzycielami oraz poprawę płynności finansowej firmy. Nasza firma udziela kredytów dla firm pod zastaw nieruchomości i dostosowuje warunki pożyczki do indywidualnych potrzeb klienta.

2. Pożyczki pozabankowe dla firm – pożyczki bez BIK oraz bez zaświadczeń

W dzisiejszych czasach uzyskanie kredytu dla firmy w banku jest bardzo czasochłonnym i trudnym procesem. Wymaga ogromnej ilości dokumentów i kilku wizyt w siedzibie banku. Nasza firma doskonale rozumie, że w przypadku inwestycji główną rolę odgrywa czas i często trzeba szybko podejmować decyzję, a następnie konkretne działania, dlatego w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć pożyczki pozabankowe dla firm.

Ten rodzaj finansowania przeznaczony się dla osób potrzebujących środków na prowadzenie, założenie lub rozwój działalności, które nie chcą męczyć się z ogromną ilość dokumentów lub z jakiś powodów nie mogą uzyskać dla swojej firmy pożyczki w banku.

3. Finansowanie startupów – szybkie pożyczki pozabankowe dla nowych firm

4. Pożyczki pozabankowe dla firm bez sprawdzenia w BIK i KRD oraz bez zaświadczeń

Podstawową cechą, która nas wyróżnia na tle innych instytucji pożyczkowych jest brak zbędnych dokumentów, koniecznych do uzyskania pożyczki na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej. Dla nas nie liczy się status klienta w BIK lub KRD, oceniamy wyłącznie stan nieruchomości, która stanowi zabezpieczenie pożyczki.

Aby ułatwić naszym klientom zdobycie niezbędnych środków finansowych spojrzeliśmy na nowo na cały proces przyznawania pożyczki pozabankowej dla firm i usunęliśmy wszystkie czynności, które niepotrzebnie przedłużają czas od złożenia wniosku do wypłaty środków na konto. Wystarczy skontaktować się z Ekspertem, a następnie wypełnić odpowiednie dokumenty oraz czekać na pozytywną decyzję pożyczkową. Do minimum ograniczamy w ten sposób ilość procesów, które mogą opóźnić wypłatę pożyczki dla firmy. Nie tracimy czasu na czasochłonne analizy BIK, BIG czy KRD.

5. Dofinansowanie na rozwój firmy – pozabankowe pożyczki na inwestycje

W każdej firmie przychodzi czas na rozwój działalności i poszerzenie swojej oferty. Aby móc to zrobić niezbędne jest dofinansowanie. Nasi eksperci wiedzą, że bez odpowiednich środków na rozwój, konkurowanie z innymi firmami jest niezwykle trudne. Rozwiązaniem dla takiej sytuacji może być oferowane przez nas dofinansowanie na rozwój firmy.

Oferta naszych dofinansowań jest zawsze dostosowywana do Państwa indywidualnych potrzeb. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na różne rodzaje spłat, dzięki czemu jest możliwość spłacenia pożyczki w dogodnej formie. Dofinansowanie na rozwój firmy może być udzielone w kwocie od 50 tys. do 5 mln złotych. Dzięki naszemu wsparciu finansowemu na rozwój firmy, wielu przedsiębiorców zdecydowanie zwiększyło swoje obroty i zaczęło konkurować również na rynkach zagranicznych.

POMOŻEMY! Pobierz WNIOSEK POŻYCZKOWY

, wypełnij i odeślij wniosek na adres biuro@partners.nieruchomosci.pl

Następnie pomożemy Ci naprawić sytuację Twojej firmy. W ten sposób w ciągu 2 dni pozbywasz się wszelkich nieprzyjemności lub zyskasz dodatkowe środki na rozwój.

Wystarczy jeden przemyślany ruch, by poprawić sytuację swojej firmy.

 

Współpraca

Prowadzisz działalność związaną z finansami i chcesz rozszerzyć swoją ofertę o nowoczesny produkt finansowy skierowany do najbardziej wymagających Klientów? Zostań naszym Partnerem!

Oferujemy:

⇒ atrakcyjną prowizję,
⇒ szybkość działania – przejrzysta i skrócona do minimum procedura pożyczkowa
⇒ profesjonalne wsparcie ze strony naszych Ekspertów
⇒ szybkość wypłaty prowizji – otrzymasz ją zaraz po podpisaniu umowy przez Klienta

Chętnie przedstawimy Ci szczegóły dotyczące współpracy. Zapraszamy do Kontaktu.

Historie naszych klientów

79 letni lekarz nadal praktykujący w zawodzie.

Przedsiębiorca miał pomysł na rozwój działalności gospodarczej, ale brakowało mu środków finansowych. Szukał dofinansowania w wysokości 200 000 zł, ale ze względu na wiek nie został wzięty pod uwagę przez żaden bank.

My postanowiliśmy dokładnie przeanalizować jego przypadek i dostrzegliśmy spory potencjał – lekarz miał nie tylko bardzo solidny plan spłaty, ale i wieloletnie doświadczenie z prowadzeniu firmy, co ostatecznie nas przekonało.

Przedsiębiorca jako zabezpieczenie pożyczki zaproponował mieszkanie oraz dodatkowe poręczenie członka rodziny, a spłatę pożyczki zaplanował z bieżących dochodów lub sprzedaży posiadanej nieruchomości.

Inwestor nieruchomości – obcokrajowiec

Klient zgłosił się do nas po pożyczkę na dofinansowanie swojej firmy. Mimo, że nie posiadał polskiego obywatelstwa, to prowadził własną firmę w Warszawie i Krakowie.

Zależało mu na szybkim dofinansowaniu ze względu na możliwość inwestycji w powstającą nieruchomość.

Ubiegał się o kwotę 350 000 zł, a jako zabezpieczenie pożyczki zaproponował mieszkanie.

Jego plan spłaty zobowiązania to dochody z działalności gospodarczej i sprzedaży dodatkowej nieruchomości.

Po dokładnej analizie wszystkich dokumentów oraz wizji lokalnej, przyznaliśmy mu finansowanie.

 

Przedsiębiorca z branży kosmetycznej

Właściciel firmy chciał zainwestować w dobrze prosperujące przedsiębiorstwo z branży kosmetycznej – zamierzał zwiększyć produkcję opakowań kosmetycznych i rozpocząć ekspansję na rynki zagraniczne.

Wsparliśmy go kwotą 700 000 zł, którą zadeklarował spłacić z bieżących dochodów.

Zabezpieczeniem jego pożyczki była posiadana nieruchomość komercyjna.

Pozytywna weryfikacja dokumentów, atrakcyjna lokalizacja nieruchomości, jak i opisany przez przedsiębiorcę pomysł na rozwój były dla nas wystarczającym argumentem, by wesprzeć jego wizję.

 

Deweloper rozszerzający swoją działalność

Właściciel firmy deweloperskiej złożył do nas wniosek o pożyczkę w wysokości 750 000 złotych, którą zamierzał spłacić z bieżących dochodów. Jako zabezpieczenie zaproponował posiadaną przez siebie nieruchomość komercyjną. Celem pożyczki była chęć rozwinięcia swojej działalności oraz zwiększenie standardu oferowanych usług.

Po przeanalizowaniu wszystkich dokumentów i wizji lokalnej postanowiliśmy udzielić wsparcia finansowego.

Przedsiębiorca przeznaczył pozyskane środki jako 40% wkładu na zakup działki inwestycyjnej we Wrocławiu oraz zatrudnienie wysoko wykwalifikowanych architektów i projektantów, dzięki czemu nie musiał już korzystać z usług zewnętrznych firm. Takie rozwiązanie pozwoliło mu na znaczne rozwinięcie swojej działalności i możliwość konkurowania z największymi deweloperami w Polsce.

 

Teraz pobierz WNIOSEK POŻYCZKOWY