Mieszkanie Partners Smart z wysokim IQ

Bądź z domem zawsze w kontakcie

Poznaj Cockpit

Katalog

Prezentacja

System bez którego wkrótce nie będziesz mógł sobie wyobrazić inteligentnego zarządzania domem!

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie życie bez smartfonów, tabletów i innych mobilnych rozwiązań, które ułatwiają Ci codzienne funkcjonowanie? Prawdopodobnie nie. A jeszcze kilka lat temu uważano je za pewien luksus i ciekawostkę. Dzisiaj inteligentne zarządzanie domem przestaje być luksusem, a staje się niezbędnym narzędziem, bez którego już niedługo nie będziesz mógł sobie wyobrazić życia…

Poznaj Cockpit, inteligentny i prosty system, który umożliwia kontrolę nad domem z dowolnego miejsca na świecie, za pomocą intuicyjnej aplikacji!

Inteligentny dom jeszcze nigdy nie był tak bardzo dostępny
– cena systemu Cockpit zaczyna się od 3900 zł!

Zobacz film o aplikacji:

Zobacz film o instalacji:

Sprawdź co zyskujesz

Wygoda
i personalizacja

Budzi Cię ulubiona muzyka. Rolety rozsuwają się same, a do sypialni wpada delikatne światło. Ekspres sam przygotowuje dla Ciebie kawę. Taką, jak lubisz. Masz chwilę dla siebie. Myślisz, że obudziłeś się w przyszłości? Albo w bajce? Nie, wciąż jesteś w swoim domu – tyle że teraz o Twój dobry nastrój już od rana dba inteligentny system Cockpit.

 • Światła
 • Klimatyzacja
 • Rolety

Cockpit pozwoli idealnie dopasować dom do potrzeb mieszkańców. Dzięki niemu ustawisz odpowiednie oświetlenie na każdą porę dnia, dostosujesz idealną temperaturę do każdego pomieszczenia i w komfortowy sposób będziesz sterował urządzeniami AGD. Nawet sobie nie wyobrażasz, jak szybko przyzwyczaisz się do wyższego standardu życia!

Bezpieczeństwo

Dom to najważniejsze miejsce na świecie. Twój azyl. Nic dziwnego, że pragniesz czuć się w nim bezpiecznie. A kiedy wyjeżdżasz, chcesz mieć pewność, że Twój dobytek nie jest zagrożony. System Cockpit będzie chronił Ciebie i Twoją rodzinę.

 • Światła
 • System zabezpieczeń
 • AGD

Jak tylko opuścisz dom, system uzbroi alarm, wyłączy wszystkie urządzenie elektryczne, a kamery będą bacznie obserwować sytuację. Ups! W połowie drogi do pracy przypominasz sobie, że chyba nie wyłączyłeś żelazka? Wyłącz je… smartfonem! Jednym przyciskiem będziesz także w stanie sterować światłem i roletami, żeby odstraszyć potencjalnego włamywacza. W każdej chwili możesz też sprawdzić, czy dzieci pod opieką niani są bezpieczne i… grzeczne. Widzisz? Wszystko masz pod kontrolą.

Oszczędność

Wyobraź sobie zimowy wieczór. Wracasz do domu i już od progu wita Cię przyjemna temperatura. Nie lubisz zimy? OK. Jest lato. Upalny dzień. Wracasz do domu, a w salonie jest przyjemne 18 stopni… Podziękuj Cockpitowi! Nie tylko za to, że reguluje temperaturę w inteligentny sposób. Przede wszystkim za to, że zmniejszasz zużycie energii nawet aż o 30% i… oszczędzasz!

 • Klimatyzacja
 • Ogrzewanie
 • Światła

Oszczędność

Dzięki Cockpitowi możesz całkowicie zautomatyzować system sterowania oświetleniem i temperaturą lub zmieniać ustawienia na bieżąco, w zależności od aktualnych potrzeb. W całym domu lub w każdym pomieszczeniu osobno. Będąc poza domem możesz w każdej chwili upewnić się czy światła i kontrolowane przez Ciebie urządzenia elektryczne są na pewno wyłączone i czy nie zużywają niepotrzebnie energii.

Sprawdź, czym możesz zarządzać

Od teraz dom i dowolne urządzenia będą zawsze na wyciągnięcie ręki. Zobacz jak wiele możesz zrobić za pomocą jednego przycisku w aplikacji.

Zarządzanie oświetleniem

Steruj oświetleniem – zdalnie! Delikatne światło obudzi Cię rano i będzie towarzyszyć podczas oglądania telewizji, a jasne i wyraziste – w czasie pracy. Za pomocą jednego przycisku możesz wyczarować także romantyczną atmosferę…

Sterowanie klimatyzacją

Ani za gorąco, ani za zimno… Po prostu idealnie! Dzięki możliwości zarządzania klimatyzacją i indywidualnego sterowania temperaturą w każdym pomieszczeniu będziesz mógł ustawić optymalne warunki.

Zarządzanie systemem zabezpieczeń

Za każdym razem, kiedy ktoś wejdzie do Twojego mieszkania pod Twoją nieobecność, system poinformuje Cię o tym wysyłając powiadomienie bezpośrednio na Twój telefon. Możesz również zdalnie otworzyć drzwi sąsiadowi żeby podlał kwiaty w Twoim mieszkaniu podczas twojego urlopu, a Ty będziesz mieć wgląd do domowej sytuacji dzięki podglądowi kamer.

Obsługa urządzeń AGD

Jednym przyciskiem w aplikacji, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, możesz włączyć pralkę lub zmywarkę. Albo wyłączyć żelazko, jeśli zapomniałeś o tym przed wyjściem z domu. Albo uruchomić ekspres do kawy. W ten sposób wszystkie urządzenia w Twoim inteligentnym domu też będą inteligentne. Docenisz to natychmiast!

Sterowanie roletami

System Cockpit umożliwi Ci synchronizację sterownika rolet z kalendarzem Google dzięki czemu będą automatycznie podnoszone wraz ze wschodem słońca i opuszczane, gdy słońce zajdzie. Pozwoli Ci to na maksymalne wykorzystanie światła dziennego, a tym samym zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Sterowanie ogrzewaniem

Ciepło, cieplej…gorąco! Znalazłeś idealne rozwiązanie! Cockpit pozwoli Ci zdalnie zarządzać ogrzewaniem. W całym domu lub w każdym pomieszczeniu osobno. Dzięki temu nie tylko zapewnisz sobie i swoim bliskim idealne warunki do pracy i odpoczynku, ale też oszczędzisz, zużywając aż do 30% mniej energii!

Sterowanie drzwiami

Ile razy zdarzyło Ci się zapomnieć kluczy lub zgubić je na dnie torebki? Jeśli ten problem dotyczy również Ciebie, to mamy idealne rozwiązanie! Instalując inteligentny zamek do drzwi będziesz mógł otworzyć je za pomocą smartphone’a, który większość z nas ma zawsze pod ręką.

Scenariusze

Cockpitu

Wszystkich zalet i funkcji systemu Cockpit nie da się wymienić. Jedną z największych jest możliwość wykorzystania i programowania scenariuszy, które ułatwią codzienne funkcjonowanie w domu. Zobacz, z jakich gotowych rozwiązań możesz korzystać. A jeśli chcesz, stwórz własne, jeszcze lepiej dopasowane do Twojego stylu życia i potrzeb domowników!
Poniżej znajdziesz kilka przykładowych scenariuszy. Skontaktuj się z nami, żeby poznać je wszystkie.

 • Bezpieczeństwo
 • Poza domem
 • Romantycznie
 • Witaj w domu
 • Poranek

Bezpieczeństwo

Kiedy uzbroisz w aplikacji czujnik, zostanie uruchomiony scenariusz „Bezpieczeństwo”. Jeśli nieproszony gość wejdzie do mieszkania, dostaniesz powiadomienie na wskazany adres e-mail (Twój lub agencji ochrony). Dodatkowo mogą zostać zapalone światła i uruchomiona syrena, która będzie wydawać sygnał dźwiękowo-świetlny.
W tym scenariuszu niezbędne jest użycie następujących urządzeń: czujnik otwarcia drzwi/okien; syrena; przełączniki włącz-wyłącz.

Poza domem

Kiedy uzbroisz alarm i opuścisz dom lub mieszkanie, wszystkie urządzenia elektryczne podłączone do systemu Cockpit zostaną wyłączone, a temperatura automatycznie się obniży.
W tym scenariuszu niezbędne jest użycie następujących urządzeń: czujnik otwarcia drzwi/okien; termostaty grzejnikowe; przełączniki włącz-wyłącz; 4 sensor i gniazda zewnętrzne (w przypadku gdy mieszkanie posiada system ogrzewania elektrycznego).

Romantycznie

Jeśli chcesz wyczarować romantyczny nastrój, skorzystaj z tego scenariusza! Światła zostaną automatycznie przygaszone. Możesz także użyć kolorowego, nastrojowego oświetlenia.
W tym scenariuszu niezbędne jest użycie następujących urządzeń: przełączniki włącz-wyłącz.

Witaj w domu

Kiedy wrócisz do domu po zmroku, światła automatycznie się włączą i oświetlą Ci drogę – żebyś czuł się bezpiecznie. Także grzejniki i/lub klimatyzacja zostaną automatycznie uruchomione.
W tym scenariuszu niezbędne jest użycie następujących urządzeń: czujnik otwarcia drzwi/okien; przełączniki włącz-wyłącz; termostaty grzejnikowe; 4 sensor i gniazda zewnętrzne (w przypadku gdy mieszkanie posiada system ogrzewania elektrycznego).

Poranek

O poranku przywita Cię delikatne światło, które zapewnią automatycznie zasłaniane rolety (przy zbyt intensywnym nasłonecznieniu). Na dzień dobry włączy się także ekspres do kawy.

Wspaniale, prawda?

W tym scenariuszu niezbędne jest użycie następujących urządzeń: 4 sensors; przełączniki włącz-wyłącz.

Prosta
Instalacja

Dotychczas konfiguracja inteligentnego domu była dostępna dla nielicznych: zajmowała dużo czasu, wiązała się z burzeniem ścian i była niezwykle kosztowna. Instalacja Cockpitu jest szybka i bezinwazyjna, a urządzenia są montowane już po wykończeniu mieszkania. Dzięki Cockpit zdalne zarządzanie domem jest dostępne dla każdego!

Instalacja przebiega w kilku prostych krokach:

 1. 1. Właściciel określa, czego oczekuje od swojego domu.
 2. 2. My konfigurujemy plan dopasowany do jego potrzeb i podłączamy urządzenia.
 3. 3. Gotowe!

Obejrzyj film:

 Zamów bezpłatną konsultację

Przygotujemy plan idealnie dopasowany do Twojego domu i potrzeb wszystkich domowników.

Masz więcej pytań? Napisz do nas lub zadzwoń. Zapraszamy też do naszego biura w Warszawie. Skontaktuj się z nami… i bądź zawsze w kontakcie ze swoim domem!

 1. 1. Co jest dla Ciebie najważniejsze w zarządzaniu domem?
 • a) kontrola świateł
 • b) kontrola ogrzewania i oszczędność kosztów
 • c) zwiększenie komfortu życia dzięki użyciu gotowych scenariuszy
 •  d) zwiększenie bezpieczeństwa Twojego i Twojej rodziny
 1. 2. Określ wielkość mieszkania (m2)
 2. 3. Liczbę pomieszczeń
 3. 4. Podaj swoje dane kontaktowe

Katalog

Prezentacja