Polecamy wyłącznie sprawdzonych i zaufanych fachowców remontowo budowlanych

Zespół kreatywnych ludzi, dla których wnętrza są pasją, a każdy projekt unikalnym przedsięwzięciem. Zajmujemy się kompleksową usługą wykańczania i wyposażenia wnętrz zarówno od strony projektowej, jak i realizacyjnej. Stawiamy na solidność i rzetelność, dlatego zapewniamy swoim Klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Naszym priorytetem jest zadowolenie osób powierzających nam swoje mieszkanie, osiągane poprzez dobór najwyższej jakości materiałów, nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań oraz estetykę. Dzięki kompleksowej usłudze zaspokoimy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zaprojektujemy i urządzimy wnętrze Twoich marzeń!

Jaki zakres usług oferujemy?

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług, z którego mogą Państwo wybrać te, które odpowiadają aktualnym potrzebom. Wśród nich znajdują się między innymi:
– projektowanie
– tworzenie wizualizacji
– prace wykończeniowe
– zakup i dostarczenie materiałów
– wyposażenie
– sprzątanie lokalu i wiele innych.

Jak działamy?

Proponujemy różne modele współpracy: od realizacji poszczególnych fragmentów wykończenia po kompleksowe wyposażenie mieszkania lub innej inwestycji. Każdy z projektów dopasowany jest do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Pierwsza oferta oraz ramowy kosztorys, które dla Państwa przygotowujemy, są bezpłatne. Kolejne kroki dopasowane są do zaplanowanych terminów realizacji.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Kładziemy nacisk na najwyższą jakość oferowanych usług. Nasza firma współpracuje z producentami materiałów wykończeniowych oraz elementów wyposażenia wnętrz. Daje nam to gwarancję, że oferujemy produkty najlepszej jakości, spełniające najwyższe oczekiwania. Z nami oszczędzają Państwo czas, zyskują komfort i satysfakcję.

Jakie są nasze mocne strony?

Jesteśmy młodzi, energiczni, pełni pasji i zaangażowania w to, co robimy. Nasza kreatywność, umiejętności i warsztat pozwalają na realizację projektów zarówno klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Jako firma działamy na rynku od kilku lat, nasz zespół tworzą osoby zdolne i doświadczone. Oferujemy wyjątkowe standardy wykończenia, tworząc wnętrza funkcjonalne a zarazem nietuzinkowe. Zespół specjalistów w dziedzinie projektowania i wykańczania wnętrz czuwa nad każdym projektem, aby nawet najmniejsze szczegóły zostały wykonane perfekcyjnie.

Jakie są koszty naszych usług?

Koszty wykonywanych przez nas usług są ustalane indywidualnie w zależności od potrzeb i uwag Klientów. Oferujemy różne standardy wykończenia, od pakietów najprostszych, wersji oszczędnościowych, przez projekty rozbudowane, urozmaicone, o wyższym standardzie, aż po realizacje wykończenia eleganckich apartamentów w wersji luksusowej.

Jaką gwarancję otrzymują nasi Klienci?

Dbając o komfort i bezpieczeństwo Klientów, na nasze usługi – poza gwarancjami producentów –  dajemy dodatkową roczną gwarancję użytkowania. Poza tym zagwarantujemy satysfakcję ze współpracy z nami!

 

 Przykładowe realizacje: